Bohužel, z důvodu hygienicko - epidemiologické situace jsou všechny akce zrušeny. Zatím vám můžeme pouze doporučit dodržovat veškerá hygienická nařízení, cvičení doma a vycházky do přírody. Jakmile to situace dovolí, opět vám nabídneme vámi oblíbené aktivity.

NOVINKY A AKCE

V rámci pobočného spolku SPMP Praha - jih byl založen turistický klub TK SEMTAM Praha - jih, pod vedením Jany Čajkové. Náš klub bude pořádat jednodenní turistické výlety, víkendové akce v přírodě, zaměříme se na poznávání našich měst, hradů, zámků a jiných zajímavostí. 

Akcí se mohou zúčastňovat členi kteréhokoliv pobočného spolku , jejich rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé.

 

 

AKCE A VÝLETY

 

Pochod za povidlovým koláčem 2020

Akce zrušena z důvodu epidemiologické situace v ČR.

 

PŘIPRAVUJEME

Omlouváme se, všechny akce byly zrušené z důvodu epidemiologické situace v ČR.

Výlet do středověké tvrze Villa Dreucici 2020

Datum upřesníme.

Sraz: 9:15 hod. na stanici metra Českomoravská, v 9:30 nám jede autobus č. 375, stanice Dřevčice. Průkazy ZTP nebo ZTP/P s sebou, kdo nemá ZTP, platí jízdné dle tarifu.

Účastnický poplatek: 200 Kč na osobu (v ceně je oběd a servis personálu, předpokládám, že bude stejný jako loni), vyberu na místě.

Kdo chce zvolit dopravu vlastním autem, prosím, dejte mi to vědět, ať na vás nečekáme u autobusu.

Na programu budeme mít různé hry a soutěže, takže doporučuji pohodlné oblečení a boty a hlavně dobrou náladu.

Návrat podle chuti, většinou odjíždíme okolo 14 hod.

Přihlášku na jednodenní akci posílejte na e-mail: janas.cajkova@gmail.com nebo poštou na adresu: Pirnerova 1396, 142 00 Praha 5

Případné dotazy tel.: 602 332 828

Těším se na vás Jana 

 

Volnočasové aktivity 2020

Půjdeme na exkurzi do Národního muzea na výstavu Keltové, kde budeme mít možnost vidět nejvzácnější předměty z této doby. Je zde vystavena bohatě malovaná keramika, mince, bronzové šperky. Uvidíme zde i kopie keltských obydlí. Pojedeme také na výlet vláčkem. Novinkou bude exkurze na letiště Václava Havla, kde budeme mít možnost navštívit zázemí mnoha zajímavých profesí. Uvidíme nejmodernější hasičskou stanici v ČR a poznáme provoz na odbavovacích plochách. Dostaneme se do těsné blízkosti letadel, budeme sledovat starty a přistání. Navštívíme nově otevřené muzeum filmu, které nese název "NaFilM". Je tady spoustu zajímavých atrakcí pro všechny kategorie diváků. Informace dostanou všichni účastníci "Výpravy do Dřevčic", ostatní posílejte přihlášky na níže uvedenou adresu nebo vyplňte přihlašovací formulář.

Dana Lacinová, Levského 3209/7, 143 00 Praha 4 - Modřany

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: