Novinky a akce

 

V rámci pobočného spolku SPMP Praha - jih byl založen turistický klub TK SEMTAM Praha - jih, pod vedením Jany Čajkové. Náš klub bude pořádat jednodenní turistické výlety, víkendové akce v přírodě, zaměříme se na poznávání našich měst, hradů, zámků a jiných zajímavostí. Plánujeme každoroční návštěvu otáčivého hlediště v Českém Krumlově. První návštěvu tohoto unikátního divadla uskutečníme v srpnu nebo v září příštího roku.

AKCÍ SE MOHOU ZÚČASTŇOVAT ČLENOVÉ KTERÉHOKOLIV POBOČNÉHO SPOLKU, JEJICH RODINNÍ PŘÍSLUŠNÍCI, KAMARÁDI, PŘÁTELÉ.

 

Akce a výlety:

 

Pochod za povidlovým koláčem 2018

Na přelomu března a dubna (datum bude upřesněno), proběhne turistický pochod za povidlovým koláčem. Trasa vede  z Benešova do okolí zámku Konopiště a zpět krásnou krajinou, celková délka je asi 6 km po rovině. Odměnou v cíli je povidlový koláč pro každého účastníka. Bližší informace ohledně termínu, odjezdu, startovného a organizace sdělím telefonicky všem přihlášeným zájemcům. Přihlášky prosím do konce února. Přihlášku najdete v každém Dopise členům - přihláška na jednodenní akci, nebo vyplněním elektronické přihlášky níže.

Kontaktní osoba: Jana Čajková, tel.: 602332828

 

Připravujeme  

Přednášku pana Petra Eisnera na téma Sexualita lidí s mentálním postižením. Akce proběhne v zasedací místnosti v  Karlíně. Bližší informace sdělím telefonicky zájemcům začátkem roku 2018. 

Kontaktní osoba: Jana Čajková, tel.: 602332828

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: