NOVINKY A AKCE

V rámci pobočného spolku SPMP Praha - jih byl založen turistický klub TK SEMTAM Praha - jih, pod vedením Jany Čajkové. Náš klub bude pořádat jednodenní turistické výlety, víkendové akce v přírodě, zaměříme se na poznávání našich měst, hradů, zámků a jiných zajímavostí. 

Akcí se mohou zúčastňovat členi kteréhokoliv pobočného spolku , jejich rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé.

 

 

AKCE A VÝLETY

 

Pochod za povidlovým koláčem 2020

Akce zrušena z důvodu epidemiologické situace v ČR.

 

PŘIPRAVUJEME

Omlouváme se, všechny akce byly zrušené z důvodu epidemiologické situace v ČR.

Výlet do středověké tvrze Villa Dreucici 2020

Datum upřesníme v květnu.

Sraz: 9:15 hod. na stanici metra Českomoravská, v 9:30 nám jede autobus č. 375, stanice Dřevčice. Průkazy ZTP nebo ZTP/P s sebou, kdo nemá ZTP, platí jízdné dle tarifu.

Účastnický poplatek: 200 Kč na osobu (v ceně je oběd a servis personálu, předpokládám, že bude stejný jako loni), vyberu na místě.

Kdo chce zvolit dopravu vlastním autem, prosím, dejte mi to vědět, ať na vás nečekáme u autobusu.

Na programu budeme mít různé hry a soutěže, takže doporučuji pohodlné oblečení a boty a hlavně dobrou náladu.

Návrat podle chuti, většinou odjíždíme okolo 14 hod.

Přihlášku na jednodenní akci můžete poslat mailem na janas.cajkova@gmail.com nebo poštou na adresu: Pirnerova 1396, 142 00 Praha 5

Případné dotazy tel.: 602 332 828

Těším se na Vás Jana Čajková

 

Volnočasové aktivity 2020

Půjdeme na exkurzi do Národního muzea na výstavu Keltové, kde budeme mít možnost vidět nejvzácnější předměty z této doby. Je zde vystavena bohatě malovaná keramika, mince, bronzové šperky. Uvidíme zde i kopie keltských obydlí. Pojedeme také na výlet vláčkem. Novinkou bude exkurze na letiště Václava Havla, kde budeme mít možnost navštívit zázemí mnoha zajímavých profesí. Uvidíme nejmodernější hasičskou stanici v ČR a poznáme provoz na odbavovacích plochách. Dostaneme se do těsné blízkosti letadel, budeme sledovat starty a přistání. Navštívíme nově otevřené muzeum filmu, které nese název "NaFilM". Je tady spoustu zajímavých atrakcí pro všechny kategorie diváků. Informace dostanou všichni účastníci "Výpravy do Dřevčic", ostatní mě v případě zájmu kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle nebo vyplňte přihlašovací formulář.

Dana Lacinová tel.: 606 511 304

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: