Akce, které již proběhly 2020

Bohužel, všechny další společné akce byly z důvodu hygienicko-epidemiolocké situace vládním nařízením od března zrušeny.

Pravidelné tréninky SK Slavoj SPMP Praha jih: 

Holešovice, U Průhonu 52: každý čtvrtek ve školním roce od 14:00 do 15:30 hod. a od 15:30 do 17:00 hod. - tréninky stolní tenis

Domov Jedličkův ústav, Praha 4, Na Topolce 1: v neděli od 14 do17 hod. (14:00 -15:30 – jeden stůl na stolní tenis, bocce, florhokej – volná hra bez trenéra, 15:30 -17:00 přehazovaná – cca 25 osob).

 

Leden – republikové závody v lyžařských disciplínách - klasické a sjezdové lyžování, Horní Malá Úpa, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Únor - březen – turnaj družstev ve stolním tenise „O pohár MČ Prahy 10“, tři skupiny, I. kolo v Praze Vršovice, ulice Sportovní, II. kolo Zásmuky, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro sportovní kluby, které mají členy „pražany“. 

Duben - regionální turnaj Prahy v bowlingu. Organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Květen – Jarní turnaj ve stolním tenise jednotlivců, v Praze -Vršovice, ulice Sportovní, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Květen - jarní kolo turnaje v pétanque, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Červen – republikový turnaj v přehazované, v Dřevěnicích, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Červen – republikový turnaj v bocce, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Červen – jarní kolo turnaje v minigolfu, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Červenec - srpen – letní rehabilitační pobyt, v Harrachově, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy, doplňuje členy SPMP Praha jih, západ, nebo sever.

Září – atletika, Jindřichův Hradec, organizuje HUS - SKOK Jindřichův Hradec, pro členy SK Slavoje Praha jih - maximálně 6 sportovců, jsme hosty kraje.

Září - republikový turnaj v bowlingu. Organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Září – podzimní kolo turnaje v pétanque, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Říjen – jarní kolo turnaje v minigolfu, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Říjen – republikový turnaj v bowlingu, ve Zlíně, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Říjen – turnaj ve stolním tenisu, v Jindřichově Hradci, organizuje HUS - SKOK Jindřichův Hradec, maximálně 20 účastníků, jsme hosty kraje.

Listopad – republikový turnaj ve stolním tenise, ve Dvoře Králové nad Labem, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Prosinec – vánoční turnaj ve stolním tenise jednotlivců, v Praze - Vršovice, ulice Sportovní, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Bowling - celoročně, nepravidelně, každý měsíc jedenkrát, v sobotu dopoledne v Praze 10, pořádá SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Podrobné informace na adrese: zuzbla@seznam.cz, 14 dní před každou akcí.

 

29. zimní hry speciálních olympiád ČR 11. - 17. ledna 2020, Horní Malá Úpa - Pomezní boudy

SK Slavoj a SK Šemík letos vyslal 4 sportovce na sjezdové a 5 sportovců na běžecké disciplíny. V pracovní skupině organizátorů a rozhodčích byla Zuzana Bláhová.

Sjezdové lyžování: trenérka Jana Čajková a Jana Lázničková, trasér Martina May

 

obří slalom

slalom

Lenka Lázničková

1. místo

2. místo

Petr Kriso

1. místo

1. místo

Filip Sedláček

2. místo

1. místo

Matěj May (9 let) s trasérem

diskvalifikace

4. místo

 

Běžkaři: trenérka Jitka Johanisová a Jitka Procházková

 

50 m

100 m

1000 m

2500 m

5000 m

10000 m

Bláhová Michaela

5. místo

3. místo

 

 

 

 

Johanisová Blanka

2. místo

2. místo

 

 

 

 

Procházka Aleš

 

 

 

2. místo

3. místo

5. místo

Urbánek Miroslav

 

 

3. místo

2. místo

 

 

Vadlejch Petr

 

 

1. místo

2. místo

 

 

Štafeta: 6. místo

V tomto roce nám počasí příliš nepřálo. Sněhu bylo málo a tál před očima. Přesto se běžecké disciplíny odjely na regulérním povrchu, sjezdovka byla zasněžována. Občas byla mlha, vál vítr, bylo průměrně 0°C. 

Z vítězů skupin byla vylosována delegace na světové hry speciálních olympiád, které se budou konat příští rok. 

Z našich sportovců je nominovaný PETR KRISO a jeho náhradník je FILIP SEDLÁČEK. Gratulujeme ke skvělým výsledkům nejen jim, ale i ostatním sportovcům našeho klubu!

 

29.zimní hry speciálních olympiád ČR