AKCE - NOVINKY

VŠECHNY TRÉNINKY, SOUTĚŽE A TURNAJE JSOU POZASTAVENY DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR AŽ DO ODVOLÁNÍ.

 

2021

Pravidelné tréninky SK Slavoj SPMP Praha jih: 

Holešovice, U Průhonu 52: každý čtvrtek ve školním roce od 14:00 do 15:30 hod. a od 15:30 do 17:00 hod. - tréninky stolní tenis

Domov Jedličkův ústav, Praha 4, Na Topolce 1: v neděli od 14 do17 hod. (14:00 -15:30 – jeden stůl na stolní tenis, bocce, florhokej – volná hra bez trenéra, 15:30 -17:00 přehazovaná – cca 25 osob).

 

Leden – republikové závody v lyžařských disciplínách - klasické a sjezdové lyžování, Horní Malá Úpa, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Únor - březen – turnaj družstev ve stolním tenise „O pohár MČ Prahy 10“, tři skupiny, I. kolo v Praze Vršovice, ulice Sportovní, II. kolo Zásmuky, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro sportovní kluby, které mají členy „pražany“. 

Duben - regionální turnaj Prahy v bowlingu. Organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Květen – Jarní turnaj ve stolním tenise jednotlivců, v Praze -Vršovice, ulice Sportovní, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Květen - jarní kolo turnaje v pétanque, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Červen – republikový turnaj v přehazované, v Dřevěnicích, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Červen – republikový turnaj v bocce, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Červen – jarní kolo turnaje v minigolfu, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Červenec - srpen – letní rehabilitační pobyt, v Harrachově, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy, doplňuje členy SPMP Praha jih, západ, nebo sever.

Září – atletika, Jindřichův Hradec, organizuje HUS - SKOK Jindřichův Hradec, pro členy SK Slavoje Praha jih - maximálně 6 sportovců, jsme hosty kraje.

Září - republikový turnaj v bowlingu. Organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Září – podzimní kolo turnaje v pétanque, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Říjen – jarní kolo turnaje v minigolfu, v Praze na Gutovce, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Říjen – republikový turnaj v bowlingu, ve Zlíně, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Říjen – turnaj ve stolním tenisu, v Jindřichově Hradci, organizuje HUS - SKOK Jindřichův Hradec, maximálně 20 účastníků, jsme hosty kraje.

Listopad – republikový turnaj ve stolním tenise, ve Dvoře Králové nad Labem, organizuje ČHSO, pouze pro členy ČHSO.

Prosinec – vánoční turnaj ve stolním tenise jednotlivců, v Praze - Vršovice, ulice Sportovní, organizuje SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Bowling - celoročně, nepravidelně, každý měsíc jedenkrát, v sobotu dopoledne v Praze 10, pořádá SK Slavoj SPMP Praha jih pro své členy a volně přihlášené.

Podrobné informace na adrese: zuzbla@seznam.cz, 14 dní před každou akcí.