Svépomocná skupina pro rodiče a příbuzné lidí s hendikepem

Kdy:

Všechny schůzky byly zrušené dle nařízení vlády ČR až do odvolání. Připravujeme online setkávání.

Kde:

Karlínské náměstí 12, Praha 8

Jak se tam dostanete:

Metro Florenc (C, B), odtud tramvají číslo 3 a 8 na zastávku Karlínské náměstí. Když vystoupíte, půjdete směrem vlevo po směru jízdy tramvaje. Půjdete rovně a zahnete hned na první odbočce doprava. Ujdete asi 100 metrů, projdete kolem restaurace "U saní" a velká vrata Vás dovedou do průchodu domu číslo 59/12. Za posuvnými prosklenými dveřmi je vrátnice, kde se na nás můžete zeptat nebo rovnou pojedete výtahem do 

3. patra.

 

Pokud máte pocit, že se nevyznáte v novém občanském zákoníku, nebo máte problém využít nové nástroje, které nám nabízí pro naše lidi s postižením, nevíte, co je pro nás nejlepší a nejvhodnější řešení v otázce svéprávnosti našeho dítěte? Trápí Vás otázky ohledně budoucnosti nás rodičů i našich potomků s postižením? Přijďte mezi nás. Máme připravený program pro setkávání se s právníky a možnost se zeptat na otázky, které nás tolik trápí a současně velmi zajímají. Odborný dohled zajišťuje psycholožka  Xenie Dočkálková. Tento program je poskytován zdarma v rámci naší svépomocné skupiny. 

Kapacita  skupiny je deset osob. Účast možná po předchozím objednání u koordinátorky programu:
Dana Lacinová, tel.: 606 511 304 po 17 hodině e-mail.: spmp.praha-jih@seznam.cz nebo vyplněním níže uvedeného formuláře. 

9. 3. 2019

Dopoledne jsme si zahráli bowling a pak jsme se přesunuli do Karlína. Při kávě se zákusky jsme si promluvili o některých problémech, se kterými se momentálně potýkáme a pak jsme se pobavili při výrobě polotovarů k zápichům, nebo závěsům. A také jsme si připravili nosiče vajíček pro koledníky. 

Svépomocná skupina 9. 3. 2019 Voláme jaro

Svépomocná skupina pro rodiče a příbuzné lidí s hendikepem 2020.

2. 2. 2020 od 15 hodin do 16:30 hodin.
Dopoledne jsme hráli bowling, poté jsme se přesunuli do Karlína. Zde jsme se navzájem informovali o některých problémech, předali si rady a informace.

V rámci setkání jsme si s našimi potomky zasadili cibule na nať.

Svépomocná skupina 2. 2. 2020 Sázíme cibule

Záznamy: 1 - 8 ze 8