Svépomocná skupina pro rodiče a příbuzné lidí s hendikepem

Kdy:

V sobotu 29.6. 2019 od 15 hodin do 16:30 hodin. 

Kde:

Xbowling, restaurace v I. patře, Starostrašnická 58, 100 00 Strašnice

Jak se tam dostanete:

Tramvají č 7 a  26 - zastávka je přímo před vchodem do boxlingu a restaurace je hned za vstupními lítacími dveřmi přímo. Metrem na trase A - stanice Strašnice, pak jedna zastávka tramvají - vystoupit na stanici Vozovna Strašnice.

Od 11 hodin do 12 hodin hrajeme bowling - je nutné se včas přihlásit ! !

Pokud máte pocit, že se nevyznáte v novém občanském zákoníku, nebo máte problém využít nové nástroje, které nám nabízí pro naše lidi s postižením, nevíte, co je pro nás nejlepší a nejvhodnější řešení v otázce svéprávnosti našeho dítěte? Trápí Vás otázky ohledně budoucnosti nás rodičů i našich potomků s postižením? Přijďte mezi nás. Máme připravený program pro setkávání se s právníky a možnost se zeptat na otázky, které nás tolik trápí a současně velmi zajímají. Odborný dohled zajišťuje psycholožka  Xenie Dočkálková. Tento program je poskytován zdarma v rámci naší svépomocné skupiny. V době konání rodičovské skupiny probíhá program pro naše děti. Občerstvení a oběd je zajištěn.

Kapacita  skupiny je deset osob. Účast možná po předchozím objednání u koordinátorky programu:
Dana Lacinová, tel.: 606 511 304 po 17 hodině e-mail.: spmp.praha-jih@seznam.cz nebo vyplněním níže uvedeného formuláře. 

9.3.2019

Dopoledne jsme si zahráli bowling a pak jsme se přesunuli do Karlína. Při kávě se zákusky jsme si promluvili o některých problémech, se kterými se momentálně potýkáme a pak jsme se pobavili při výrobě polotovarů k zápichům, nebo závěsům. A také jsme si připravili nosiče vajíček pro koledníky. 

Svépomocná skupina 9.3.2019 Voláme jaro

Svépomocná skupina pro rodiče a příbuzné lidí s hendikepem.

V sobotu 2.2. 2019 od 15 hodin do 16:30 hodin.
Dopoledne jsme hráli bowling, poté jsme se přesunuli do Karlína. Zde jsme se navzájem informovali o některých problémech, předali si rady a informace.

V rámci setkání jsme si s našimi potomky zasadili cibule na nať.

Svépomocná skupina 2.2.2019 Sázíme cibule

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: