TURISTICKÝ KLUB SEMTAM PRAHA - JIH

V rámci pobočného spolku SPMP Praha - jih byl založen turistický klub TK SEMTAM Praha - jih, pod vedením Jany Čajkové. Náš klub bude pořádat jednodenní turistické výlety, víkendové akce v přírodě, zaměříme se na poznávání našich měst, hradů, zámků a jiných zajímavostí. 

Akcí se mohou zúčastňovat členi kteréhokoliv pobočného spolku, jejich rodinní příslušníci, kamarádi, přátelé. Podrobné informace najdete v sekci Novinky a akce.

 

Pobyt Srní 2023 s individuální asistencí

Letos se opět uskuteční pobyt s individuální asistencí v penzionu Staré Srní v srdci Šumavy.

Rehabilitační pobyt v Srní bude zaměřený na turistiku, všechny výlety budou přizpůsobeny schopnostem a možnostem účastníků. Penzion není bezbariérový, ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV.  

Všechny vnitřní aktivity probíhají v jídelně, kterou máme k dispozici, v suterénu je možnost zahrát si stolní tenis. Domácí mazlíčky bohužel není možné brát s sebou.

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, (v případě celodenního výletu obědový balíček), pitný režim.

Termín: 27.5. - 3.6.2023

Cena: vzhledem k vysokým cenám energií, potravin a pohonných hmot se nám cena lehce zvýšila.

 

Člen SPMP: cca Kč 8500/os

Ostatní účastníci (nečlenové): cca Kč 8750/os

 

Přihlašovat se můžete mailem na janas.cajkova@gmail.com nebo na tel. 602332828. Přihlášky na tuzemský pobyt najdete v Dopise, popř. jsem schopná Vám ji poslat naskenovanou mailem. Vedoucí pobytu Jana Čajková

Termín odevzdání přihlášek:  do 15.4.2023 – nutné dodržet